فراخوان کمیته بزرگداشت نیم قرن فعالیت انجمن ریاضی ایران

انجمن ریاضی ایران در نظر دارد در  آستانه  پنجاهمین سال تشکیل انجمن برنامه‌های را تهیه و اجرا کند. این اقدامات شامل برنامه‌هایی همزمان با پنجاهمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه شیراز در شهریور ماه سال جاری و همچنین اقداماتی دیگر از قبیل برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در معرفی انجمن و علم ریاضی به اقشار مختلف جامعه. تهیه‌ی کلیپ‌هایی با همین منظور برای انتشار در فضای مجازی، گردآوری و انتشار خاطرات اعضای جامعه ریاضی پیرامون فعالیت‌های انجمن، معرفی بنیانگذاران و پیشکسوتان انجمن، نقد و نظر پیرامون نیم قرن فعالیت انجمن و …  خواهد بود. به همین منظور کمیته ای با نام

« کمیته بزرگداشت نیم قرن فعالیت انجمن ریاضی ایران»

از سوی شورای مرکزی انجمن تشکیل شده است. از اعضای محترم جامعه ریاضی تقاضا می‌شود ضمن ارسال نظرات و پیشنهادات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه ها، خاطرات، عکس ها، فیلم ها و یا نوشته هایی را که در این رابطه در اختیار دارند به هر شکل که مناسب می‌دانند( واگذاری به انجمن یا امانت دادن) برای این کمیته بفرستند. همچنین چنانچه امکان  همکاری با ابن کمیته را در راستای اهداف ذکر شده دارند،  لطفا موضوع را به انجمن اطلاع دهند. برای این منظور می توانید برای یکی از ادمین‌های کانال تلگرامی انجمن پیام‌تان را بفرستید یا موضوع را از طریق پست الکترونیک انجمن که در زیر می‌آید اطلاع دهید.

iranmath@ims.ir

iranmathims@gmail.com

لطفا موضوع نامه را «نیم قرن با انجمن»  ذکر کنید.

نوشته ها، خاطرات، عکس ها و فیلم ها و دیگر نمادها و یادبود‌های  ارسالی به نام تهیه کنندگان یا ارسال کنندگان در سایت و کانال انجمن منتشر و در مجموعه‌هایی هم که به همین منظور تهیه می شود درج خواهد گردید.